Фарбування дисків

на Позняках / Осокорках

вул. Сортувальна 20

Записаться

Записуйтеся на зручний для Вас час що б не чекати в черзі.

Графік роботи

Вартість фарбування диска:

Ціни вказані на фарбування чотирьох дисків ТУРЕЦЬКІМИ порошками
Фарбування порошками виробництва США +2000 грн
Доставка дисків 300-1000 грн
РадіусСталевіЛегкосплавні
за 3 робочі добиза 1 робочу добуза 3 робочі добиза 1 робочу добу
R-133400370040004300
R-143500380041004400
R-153600390041004600
R-163700400045004800
R-173900420048005100
R-18  50005300
R-19  54005700
R-20  55005800
R-21  56005900
R-22  58006100
R-23  60006300
R-24  65006800
Мікроавтобус40004300  
Мікроавтобус
(спарка 4шт.)
41004400  
Мотодиски  2500 (1 шт)2900
Джип41004400  
R-17,5 "Богдан"53005600  
При демонтажі колеса ми не несемо відповідальності за зірвані шпильки або болти

У вартість фарбування диска входить:

Піскоструминні роботи

видалення старого лакофарбового покриття

Фарбування

нанесення тришарового полімеру під лак (порошкова фарба) при температурі +200 ° C

Усунення дефектів

усунення дрібних дефектів (відколи, дрібні подряпини бортів і спиць) в алюмінієвому підставі глибиною до 1 мм

У вартість фарбування диска не входить:

видалення раковин від корозії

зварювальне відновлення бортів і фрагментів диска

роботи по відновленню геометрії диска

Запис на шиномонтаж

Можете вибрати зручну для Вас дату та час і ми будемо чекати Вас для проведення необхідних робіт з вашими колесами і не тільки.

Фарбування дисків від VIANOR EXPRESS

Повернути початкову якість і привабливий зовнішній вигляд деталям здатне порошкове фарбування дисків, що має широкий спектр переваг. Сервісний центр «VIANOR Express» на Сортувальній, що знаходиться в 20 хвилинах ходьби від метро Осокорки та Позняки – це повноцінне тюнінг-ательє, яке обслуговує клієнтів на високому професійному рівні. Вузька спеціалізація дозволяє гарантувати клієнтам надання повного комплексу послуг із фарбування дисків за доступними цінами.

Особливості порошкового фарбування дисків

Автомобільні диски пошкоджуються навіть при дбайливій експлуатації. Причини криються в невдалому паркуванні, у впливі реагентів і солей, у незадовільному стані доріг та у тимчасовому факторі. Сучасна технологія фарбування дисків визнана найпопулярнішим та оптимальним варіантом відновлення їх функціональності та краси. Довговічність та якість покриття безпосередньо залежить від якості робіт. При оплаті послуг з фарбування дисків у ціну включені піскоструминні операції, шліфування вад та подряпин, ґрунтовка, фарбування та лакування.
Ретельне зачищення поверхні від забруднень і оксидів з подальшим фосфатуванням та знежиренням підвищує адгезію з покриттям і служить надійним бар’єром від розвитку корозійних процесів.

Технологія має незаперечні переваги, зокрема:

  • високою швидкістю технологічних операцій,
  • стійкістю до зовнішнього агресивного впливу реагентів,
  • відмінним антикорозійним ефектом,
  • відсутністю підтікань фарби, плям і розтікань,
  • багатствам доступної барвистої палітри: матової, глянсової, з декоративними ефектами;
  • можливістю усунення дрібних дефектів у вигляді сколів, вм’ятин глибиною до 1 мм;
  • досягненням ідеально гладкої та блискучої поверхні,
  • електроізоляційними властивостями,
  • стійкістю до температурних перепадів,
  • екологічністю.

Тонкощі процесу

Перед фарбуванням литих дисків, як і перед фарбуванням штампованих дисків, проводиться очищення поверхні від забруднень і слідів іржі дрібнофракційним піскоструменем і хімічним змивом. При цьому написи, гравіювання та логотипи залишаються на місці. Стара фарба та сліди корозії повністю видаляються, а поверхня знежирюється. Проблемні місця відзначаються маркером. При відновленні геометрії деталей, які постраждали від механічних ударів, використовується аргонне зварювання.
При фарбуванні сталевих дисків на основу наноситься кілька шарів ґрунтовки, що формують ідеально гладку поверхню. Далі вибирається основний колір фарби, яка наноситься строго у горизонтальному напрямку. Це є гарантією отримання рівномірного покриття при полімеризації. Тришаровий полімер під лак наноситься за температури +200°. При цьому, фарбування дисків у два кольори дозволяє досягти цілого каскаду унікальних відтінків. На фінальній стадії готове покриття захищається лаком, від якого залежить глянсовий чи матовий вигляд виробів.
З метою безпеки пильну увагу має приділятися прокатці литих дисків, ціна якої хвилі доступна будь-якому клієнту. У процесі робіт виконується дефектація диска, потім він фіксується та вирівнюється. Не слід чекати, коли вада стане видимою. За балансуванням рекомендується звертатися постійно, це запобіжить серйозним пошкодженням і великим витратам. Використання високоякісного німецького обладнання у поєднанні з навичками досвідчених майстрів центру VIANOR Express демонструють чудові результати.
Навіщо купувати покупку новий комплект дисків за високими цінами, коли вигідніше відновити та перефарбувати старі?
Відремонтовані вироби з ударостійким покриттям ще надійно прослужать щонайменше 5-10 років. Операції будь-якого рівня складності виконуються досвідченими фахівцями «VIANOR Express», що використовують виключно якісні фарби та герметики імпортного виробництва, зокрема турецькі порошки та витратні матеріали зі США. Деякі дефекти, наприклад раковини, утворені іржею, усуваються за окрему плату. Ремонт піддаються диски різних діаметрів для автомобілів будь-яких марок. У руках майстрів пошкоджений елемент можна повністю відновити.
«VIANOR Express» – ваш найкращий вибір!
Широка палітра кольорів за каталогом RAL та власні розробки дозволяють досягти ідеального колірного відтінку. Досягнення ідеального стану сприяє дзеркальне полірування, багатобарвне забарвлення, алмазне шліфування та комбінація способів. Клієнтам гарантується висока якість робіт, на які поширюються фірмові зобов’язання, низькі ціни, точне дотримання домовленостей та відмінний рівень сервісу. Залишайте ваші заявки завчасно та бронюйте час візиту!

Оберіть зручний для Вас номер

Выберете удобный для Вас номер

ПОДАРУНОК!

При заміні 4 шин чистка дисків та герметизація в подарунок!

Бронювання здійснюється за телефоном!

У зв'язку з тим, що відключається електрика та інтернет, можливість отримання заявок online не завжди можлива. Тимчасово прохання заявки здійснювати по телефону, щоб уникнути накладок.