Ремонт гриж та шишок

на Позняках / Осокорках

вул. Сортувальна 20

Графік роботи
Записатися

Записуйтеся на зручний для Вас час що б не чекати в черзі.

Вартість ремонту гриж та шишок:

РозмірРемонт бічних порізів (до 5 см)Ремонт гриж (до 5 см)
ОдинарнихПодвійних
13700800500
14750850500
15800900500
16800900500
17850950500
18850950500
1910001100600
2010501150600
2111001200600
Run Flat170018001000
* Грижі та порізи більше 5 см додатково 100 грн/см.

Ремонт грижі / шишки включає наступний комплекс робіт:

Шишка це таке ж пошкодження каркаса колеса (як і бічний поріз) тільки без наскрізного розриву гуми
Клей не використовується

При ремонті гриж та шишок ми не використовуємо клейових елементів (латок, джгутів і кордових пластирів). Ремонт здійснюється тільки методом гарячої вулканізації на спеціальному обладнанні.

Підготовка поверхонь

Підготовка пошкоджених поверхонь проводиться тільки якісним професійним інструментом з ідеальним витримкою технології роботи.

Не перегріваємо

Відсутній перегрів гуми в процесі обробки.

Технологія

Унікальна технологія посилення каркаса колеса, що дозволяє нам давати довічну гарантію на місце ремонту.

RunFlat

Ремонт бічних порізів в RunFlat

Випробування

Випробування на міцність кожного відремонтованого колеса максимально допустимим заводом виробником тиском

Не шиємо

Чи не ремонтуємо грижі та шишки методом прошивки, так як це шкодить колесу.

В один захід

Одноетапна вулканізація (роботи не розбивати на етапи (посилення заварка і т д), а робляться в один захід, завдяки цьому ми отримуємо міцну монолітну боковину або протектор)

Дотримання тих. процесу

Ми не займаємося експрес ремонтом гриж та шишок так як термохімічна реакція в гумі після вулканізації закінчується через 24 години. Ми дотримуємося правильного технологічного процесу.

Тип покришки не впливає на вартість !!!

Запис на ремонт грижі / шишки

Можете вибрати зручну для Вас дату та час і ми будемо чекати Вас для проведення необхідних робіт з вашими колесами і не тільки.

Ремонт гриж та шишок від VIANOR EXPRESS

Дорога не належної якості, перевантаження машини, занадто різкий старт або гальмування, все це не найкраще позначається на стані шин. І може виникнути неприємна проблема у вигляді гриж або шишок. Деякі автолюбителі вважають, що невелика бічна грижа, безпечна поки не збільшується в розмірі, але це зовсім не так. Ремонт шишки на колесі є першорядною важливістю, адже їздити на таких шинах дуже ризиковано. Внутрішні пошкодження гуми можуть призвести до того, що вона лусне, і це може статися в будь-який момент. Тому відразу зверніться до шиномонтажу, щоб не створити небезпечну ситуацію на дорозі.

Причини виникнення шишок на колесі

 • Загалом поява гриж (гуль) або шишок  на колесі, це порушення цілісності внутрішнього кордового шару.
 • Це може бути початковий шлюб гуми, при якому сама текстура корда всередині шини неправильна, зазвичай це помітно при першій установці.
 • Звичайне зношування, при тривалій експлуатації, може виникнути повітряний міхур, між гумою і шаром корду.
 • Часта причина це погані дороги, ями, або наїзди на бордюри.
 • Викривлений диск може істотно позначиться на часі служби покришки. Коли гума стоїть на кривих дисках, повітря всередині неї розподіляється нерівномірно і може спричинити опуклість.
 • Пошкодити кордовий шар також можна при неправильній установці шин без спеціального обладнання

Види ремонту гриж і шишок

Раніше, вважалося що такі шини необхідно замінити на нові, зараз же пропонується багато варіантів ремонту. Але не всі вони справді дають потрібний ефект і гарантовано відновлюють цілісність коліс.

Якщо грижа виникла на передньому колесі, краще переставити його на задню вісь. Якщо шишка великого розміру, але вам потрібно дістатися в шиномонтаж, їдьте на безпечній швидкості, періодично краще повністю зупинити автомобіль і перевірити чи шишка не збільшується.

Ремонт шишки на колесі в VIANOR EXPRESS не проводиться за допомогою клею, латок, джгутів. Все це вже застарілі методи не відновлюють як слід властивості, необхідні для подальшого використання гуми.

Так само не використовується і холодний метод, після якого можна відразу ж використовувати колесо. Єдиний плюс цього методу – це його швидкість, але якість такого ремонту залишає бажати кращого і шина прослужить після нього зовсім не довго. Його застосування можливе лише якщо потрібно кудись доїхати і немає запасного колеса.

Ремонт шишок на колесі методом гарячої вулканізації

 • Насамперед проводиться детальна підготовка поверхні, грижа або шишка вирізається з невеликим запасом, тобто, захоплюється пару сантиметрів не пошкодженого корду і гуми, що ще не розшарувалась.
 • Далі, йде ретельна зачистка поверхні, шорсткування, знову обробка, нанесення сирої гуми і сам процес гарячої вулканізації. Процес відбувається під електричним вулканізаційним пресом, за температури 220 градусів.
 • Після вулканізації, необхідне повне охолодження, природним шляхом. Термохімічна реакція після гарячого методу закінчується лише через добу.

При дотриманні правильної технології, ремонт грижі на колесі поверне всі початкові властивості і воно прослужить вам ще довгий час. І нічим не відрізнятиметься від тих, що ремонту ще не зазнавали.

Безперечні плюси гарячої вулканізації при ремонті грижі на колесі

 • Такий метод може застосовуватися і взимку, і влітку, він не залежить від кліматичних перепадів.
 • Саме ця технологія ремонту шишок на колесі дозволяє зробити місця стикування найміцнішими, а товщину по всій шині рівномірною.
 • За еластичністю, гнучкістю та іншими властивостями з’єднання в місці, де грижа буде ідеально наближено до решти шини. Гаряча вулканізація практично зливає в одне ціле місце з’єднання, що дає ефект нової шини.

Шиномонтаж VIANOR EXPRESS проводить ремонт бічних і бігових гриж, на сучасному обладнанні із застосуванням популярних зараз та безпечних технологій. Використовуючи лише якісні матеріали та дотримуючись всіх етапів важливих для ідеального результату.

ПОДАРУНОК!

При заміні 4 шин чистка дисків та герметизація в подарунок!

Бронювання здійснюється за телефоном!

У зв'язку з тим, що відключається електрика та інтернет, можливість отримання заявок online не завжди можлива. Тимчасово прохання заявки здійснювати по телефону, щоб уникнути накладок.