Ремонт гриж та шишок

на Позняках / Осокорках

вул. Сортувальна 20

Записаться

Записуйтеся на зручний для Вас час що б не чекати в черзі.

Графік роботи

Вартість ремонту гриж та шишок:

РозмірРемонт бічних порізів (до 5 см)Ремонт гриж (до 5 см)
ОдинарнихПодвійних
13700800500
14750850500
15800900500
16800900500
17850950500
18850950500
1910001100600
2010501150600
2111001200600
Run Flat170018001000
* Грижі та порізи більше 5 см додатково 100 грн/см.

Ремонт грижі / шишки включає наступний комплекс робіт:

Шишка це таке ж пошкодження каркаса колеса (як і бічний поріз) тільки без наскрізного розриву гуми
Клей не використовується

При ремонті гриж та шишок ми не використовуємо клейових елементів (латок, джгутів і кордових пластирів). Ремонт здійснюється тільки методом гарячої вулканізації на спеціальному обладнанні.

Підготовка поверхонь

Підготовка пошкоджених поверхонь проводиться тільки якісним професійним інструментом з ідеальним витримкою технології роботи.

Не перегріваємо

Відсутній перегрів гуми в процесі обробки.

Технологія

Унікальна технологія посилення каркаса колеса, що дозволяє нам давати довічну гарантію на місце ремонту.

RunFlat

Ремонт бічних порізів в RunFlat

Випробування

Випробування на міцність кожного відремонтованого колеса максимально допустимим заводом виробником тиском

Не шиємо

Чи не ремонтуємо грижі та шишки методом прошивки, так як це шкодить колесу.

В один захід

Одноетапна вулканізація (роботи не розбивати на етапи (посилення заварка і т д), а робляться в один захід, завдяки цьому ми отримуємо міцну монолітну боковину або протектор)

Дотримання тих. процесу

Ми не займаємося експрес ремонтом гриж та шишок так як термохімічна реакція в гумі після вулканізації закінчується через 24 години. Ми дотримуємося правильного технологічного процесу.

Тип покришки не впливає на вартість !!!

Запис на шиномонтаж

Можете вибрати зручну для Вас дату та час і ми будемо чекати Вас для проведення необхідних робіт з вашими колесами і не тільки.

Ремонт гриж та шишок від VIANOR EXPRESS

Дорога не належної якості, перевантаження машини, занадто різкий старт або гальмування, все це не найкраще позначається на стані шин. І може виникнути неприємна проблема у вигляді гриж або шишок. Деякі автолюбителі вважають, що невелика бічна грижа, безпечна поки не збільшується в розмірі, але це зовсім не так. Ремонт шишки на колесі є першорядною важливістю, адже їздити на таких шинах дуже ризиковано. Внутрішні пошкодження гуми можуть призвести до того, що вона лусне, і це може статися в будь-який момент. Тому відразу зверніться до шиномонтажу, щоб не створити небезпечну ситуацію на дорозі.

Причини виникнення шишок на колесі

 • Загалом поява гриж (гуль) або шишок  на колесі, це порушення цілісності внутрішнього кордового шару.
 • Це може бути початковий шлюб гуми, при якому сама текстура корда всередині шини неправильна, зазвичай це помітно при першій установці.
 • Звичайне зношування, при тривалій експлуатації, може виникнути повітряний міхур, між гумою і шаром корду.
 • Часта причина це погані дороги, ями, або наїзди на бордюри.
 • Викривлений диск може істотно позначиться на часі служби покришки. Коли гума стоїть на кривих дисках, повітря всередині неї розподіляється нерівномірно і може спричинити опуклість.
 • Пошкодити кордовий шар також можна при неправильній установці шин без спеціального обладнання

Види ремонту гриж і шишок

Раніше, вважалося що такі шини необхідно замінити на нові, зараз же пропонується багато варіантів ремонту. Але не всі вони справді дають потрібний ефект і гарантовано відновлюють цілісність коліс.

Якщо грижа виникла на передньому колесі, краще переставити його на задню вісь. Якщо шишка великого розміру, але вам потрібно дістатися в шиномонтаж, їдьте на безпечній швидкості, періодично краще повністю зупинити автомобіль і перевірити чи шишка не збільшується.

Ремонт шишки на колесі в VIANOR EXPRESS не проводиться за допомогою клею, латок, джгутів. Все це вже застарілі методи не відновлюють як слід властивості, необхідні для подальшого використання гуми.

Так само не використовується і холодний метод, після якого можна відразу ж використовувати колесо. Єдиний плюс цього методу – це його швидкість, але якість такого ремонту залишає бажати кращого і шина прослужить після нього зовсім не довго. Його застосування можливе лише якщо потрібно кудись доїхати і немає запасного колеса.

Ремонт шишок на колесі методом гарячої вулканізації

 • Насамперед проводиться детальна підготовка поверхні, грижа або шишка вирізається з невеликим запасом, тобто, захоплюється пару сантиметрів не пошкодженого корду і гуми, що ще не розшарувалась.
 • Далі, йде ретельна зачистка поверхні, шорсткування, знову обробка, нанесення сирої гуми і сам процес гарячої вулканізації. Процес відбувається під електричним вулканізаційним пресом, за температури 220 градусів.
 • Після вулканізації, необхідне повне охолодження, природним шляхом. Термохімічна реакція після гарячого методу закінчується лише через добу.

При дотриманні правильної технології, ремонт грижі на колесі поверне всі початкові властивості і воно прослужить вам ще довгий час. І нічим не відрізнятиметься від тих, що ремонту ще не зазнавали.

Безперечні плюси гарячої вулканізації при ремонті грижі на колесі

 • Такий метод може застосовуватися і взимку, і влітку, він не залежить від кліматичних перепадів.
 • Саме ця технологія ремонту шишок на колесі дозволяє зробити місця стикування найміцнішими, а товщину по всій шині рівномірною.
 • За еластичністю, гнучкістю та іншими властивостями з’єднання в місці, де грижа буде ідеально наближено до решти шини. Гаряча вулканізація практично зливає в одне ціле місце з’єднання, що дає ефект нової шини.

Шиномонтаж VIANOR EXPRESS проводить ремонт бічних і бігових гриж, на сучасному обладнанні із застосуванням популярних зараз та безпечних технологій. Використовуючи лише якісні матеріали та дотримуючись всіх етапів важливих для ідеального результату.

Оберіть зручний для Вас номер

Выберете удобный для Вас номер

ПОДАРУНОК!

При заміні 4 шин чистка дисків та герметизація в подарунок!

Бронювання здійснюється за телефоном!

У зв'язку з тим, що відключається електрика та інтернет, можливість отримання заявок online не завжди можлива. Тимчасово прохання заявки здійснювати по телефону, щоб уникнути накладок.