Ремонт бічних порізів

на Позняках / Осокорках

вул. Сортувальна 20

Записаться

Записуйтеся на зручний для Вас час що б не чекати в черзі.

Графік роботи

Вартість ремонту бічних порізів:

РозмірРемонт бічних порізів (до 5 см)Ремонт гриж (до 5 см)
ОдинарнихПодвійних
13700800500
14750850500
15800900500
16800900500
17850950500
18850950500
1910001100600
2010501150600
2111001200600
Run Flat170018001000
* Грижі та порізи більше 5 см додатково 100 грн/см.

Ремонт бічного порізу включає наступний комплекс робіт:

Відновлення бортового кільця
Клей не використовується

При ремонті бічних порізів ми не використовуємо клейових елементів (латок, джгутів і кордових пластирів). Ремонт здійснюється тільки методом гарячої вулканізації на спеціальному обладнанні.

Підготовка поверхонь

Підготовка пошкоджених поверхонь проводиться тільки якісним професійним інструментом з ідеальним витримкою технології роботи.

Не перегріваємо

Відсутній перегрів гуми в процесі обробки.

Технологія

Унікальна технологія посилення каркаса колеса, що дозволяє нам давати довічну гарантію на місце ремонту.

RunFlat

Ремонт бічних порізів в RunFlat

Випробування

Випробування на міцність кожного відремонтованого колеса максимально допустимим заводом виробником тиском

Не шиємо

Чи не ремонтуємо бічні порізи методом прошивки, так як це шкодить колесу.

В один захід

Одноетапна вулканізація (роботи не розбивати на етапи (посилення заварка і т д), а робляться в один захід, завдяки цьому ми отримуємо міцну монолітну боковину або протектор)

Дотримання тих. процесу

Ми не займаємося експрес ремонтом бічних порізів так як термохімічна реакція в гумі після вулканізації закінчується через 24 години. Ми дотримуємося правильного технологічного процесу.

Тип покришки не впливає на вартість !!!

Наші роботи по ремонту бічних порізів

Клієнт невдало під’їхав до бровки. І ось поглянте що вийшло. Бічного порізу як небувало.

Запис на шиномонтаж

Можете вибрати зручну для Вас дату та час і ми будемо чекати Вас для проведення необхідних робіт з вашими колесами і не тільки.

Ремонт бічних порізів від VIANOR EXPRESS

Конструкція та структура автомобільних шин має досить складне влаштування, до складу якого входять різні елементи, що виконують свої конкретні функції. Шина виробляється із спеціальної гуми, яка робить її максимально стійкою до пошкоджень механічного та іншого характеру. Крім того, від якості та стану даного елемента залежить стійкість автомобіля на дорозі та, відповідно, безпека всіх його пасажирів. Тому будь-які види пошкоджень можуть призвести до серйозних наслідків, через що обов’язково усувати їх у максимально короткі терміни. Так як ремонт бічних порізів шин відноситься до досить складних процедур, які вимагають спеціальних навичок і знань, а також наявності спеціального обладнання та пристроїв, рекомендується здійснювати їх за допомогою фахівців, які мають усі необхідні для цих цілей ресурси.

Які бувають бічні порізи?

Щоб підібрати найбільш оптимальний спосіб усунення пошкодження, фахівці в процесі діагностики визначають тип порізу на покришці, що впливає на конкретні заходи, що вживаються з ремонту бічного порізу шини.

  • Поздовжній поріз. Ушкодження цього типу піддається усунення у разі, якщо довжина порізу становить менше вісімнадцяти сантиметрів.

  • Поріз поперечного типу. Його довжина має бути не більше дванадцяти сантиметрів, інакше рекомендується заміна покришки.

Такі обмеження встановлюються через те, що при виникненні розрізів ушкоджуються нитки, що знаходяться в шині, що може негативно вплинути на подальшу її експлуатацію. Тому для забезпечення максимальної безпеки покришки з таким видом пошкоджень найкраще замінити. Проте фахівці нашого шиномонтажу здатні усунути ці порізи досить якісно, що дозволить використовувати колесо надалі.

Основні етапи при виконанні ремонту бічних порізів шин:

Після проведення діагностики пошкодження та встановлення можливості його усунення здійснюється безпосередньо ремонт бічних порізів, який складається з наступних етапів, що мають своє призначення та особливості виконання.

  1. Насамперед здійснюється демонтаж шини з колісного диска.

  2. Далі здійснюється обробка країв порізу та їх шліфування для якіснішої подальшої вулканізації.

  3. На наступному етапі при здійсненні ремонту бічного порізу шини на розріз наноситься спеціальний склад, що його цементує, і сира гума.

  4. Після цього шина розміщується у професійну камеру, в якій здійснюється процес вулканізації.

  5. На оброблювану ділянку наноситься спеціальна латка, що складається з армованого матеріалу.

  6. Знежирення ділянки, що обробляється, і нанесення ще одного шару цементуючої суміші.

  7. Завершується ремонт бічного порізу виконанням монтажу відремонтованої шини на диск.

Будь-який поріз бічної стінки шини призводить до порушення її конструкції, тому після проведеного ремонту порізу шини слід акуратніше експлуатувати покришку і не піддавати її надмірним навантаженням і впливу складних і агресивних умов. Гумова латка, що використовується, містить металевий корд, що практично повністю імітує поверхню покришки. Крім того, найчастіше для таких виробів використовується матеріал, що не має пор, що запобігає пропусканню повітря і порушення герметизації покришки.

Переваги звернення до VIANOR Express, що спеціалізується на бічних порізах

Компанія «ШИНО-ДИСКО-РЕМОНТ» здійснює ремонт бічних порізів на шинах за допомогою сучасних способів та обладнання. Під час проведення робіт дотримуються всі встановлені вимоги та норми, що гарантує високу якість та надійність виконаних робіт. Фахівці компанії мають необхідний обсяг знань та досвід під час проведення робіт даного типу, що дозволяє виконати ремонт максимально швидко.

На бічний поріз шини вартість формується з урахуванням певних факторів, серед яких стан покришки, ступінь її пошкодження, а також величина порізу та складність усунення. У будь-якому випадку компанія «VIANOR Express» пропонує на бічний поріз шини ремонт ціну вигіднішу, ніж в інших сервісних центрах. Для усунення пошкоджень використовуються матеріали високої якості, що дають змогу безпечно використовувати покришку надалі протягом тривалого часу. Це забезпечує можливість заощадити за рахунок того, що відсутня необхідність придбання нової гуми, яка нині коштує чимало. Після ремонту колесо може експлуатуватися практично без обмежень.

Нас рекомендують клієнти та колеги до нас приходять за порадою!

Оберіть зручний для Вас номер

Выберете удобный для Вас номер

ПОДАРУНОК!

При заміні 4 шин чистка дисків та герметизація в подарунок!

Бронювання здійснюється за телефоном!

У зв'язку з тим, що відключається електрика та інтернет, можливість отримання заявок online не завжди можлива. Тимчасово прохання заявки здійснювати по телефону, щоб уникнути накладок.