Реставрація дисків

на Позняках / Осокорках

вул. Сортувальна 20

Записаться

Записуйтеся на зручний для Вас час що б не чекати в черзі.

Графік роботи

Тонкощі і правила при реставрації диска:

наявність датчиків тиску в шинах не впливає на вартість робіт
Легкосплавні диски

Працюємо з легкосплавними дисками

Металеві диски

Металеві диски можна прокатувати всього два рази, тому нас бажано попереджати про попередні ремонти (хоча це і так видно)

Тонкощі прогріву

При прогріванні легкосплавних дисків нагріваємо велику область щоб не було точкового перегріву металу (прокатка на холодну як правило призводить до Лопань диска так як алюміній крихкий метал і на піддається розтягуванню)

220 °С

розігріваємо диски до допустимої 200-220 градусів

Гідропрес або роликами

рихтування легкосплавних та металевих дисків проводиться гідропресом або роликами в залежності від ступеня і виду деформації

При демонтажі колеса ми не несемо відповідальності за зірвані шпильки або болти

Наші роботи з реставрації диска

Приклади наших робіт з реставрації та відновлення пошкоджених легкосплавних та кованих дисків.

Запис на шиномонтаж

Можете вибрати зручну для Вас дату та час і ми будемо чекати Вас для проведення необхідних робіт з вашими колесами і не тільки.

Реставрація дисків від VIANOR EXPRESS

Реставрація дисків виконується для ремонту, правки, відновлення первозданного вигляду та геометрії деформованих ободів. Є повноцінною заміною купівлі нових коліс, але набагато дешевше. Повна ціна реставрації литих дисків або штампованих залежить від характеру та складності проблеми. Незалежно від осьових або радіальних зсувів, необхідності повернення форм на спеціальному обладнанні, ВІАНОР ЕКСПРЕС якісно та недорого реставрує диски будь-якої машини.

Методи реставрації дисків авто в VIANOR EXPRESS

Щоб відремонтувати викривлену поверхню, майстри нашого шиномонтажу застосовують два основних методи:

  1. прокатка – усуває дефекти штампованих дисків за допомогою стапеля, обладнаного валами з притискним пристроєм;
  2. редагування – проводиться для реставрації литих дисків на стані з гідравлічним типом пресування.

Це високоякісна реставрація, яка можлива виключно на спеціалізованому обладнанні. За підсумками візуального огляду, колеса демонтують і функціонально діагностують пороки, що не видні оку.

Діагностика несправностей та реставрація колісних дисків

Професійний підхід до технології реставрації дисків авто включає:

  • обстеження на стенді – тестування, яке виявляє дефектність геометрії, її ступінь та зводить до мінімуму похибки при оцінці стану коліс;
  • очищення – поетапний процес для виявлення мікротріщин, по ходу якого видаляють дорожні забруднення, плями масел, відкладення фрикційного характеру, іржу, старий шар декоративних покриттів;
  • встановлення ремонтопридатності – виявлення доцільності ремонту, особливо коли тріщини на ділянках посадкових проходів або початку спиць;
  • ремонт та декорування (за бажанням) – це полірування, шліфування або порошкове, акрилове фарбування для надання зовнішньої естетичності та захисних властивостей деталям.

Щоб усунути такі складні дефекти, як розщелини, використовують аргонну зварювання, правку або прокат.

Прокат дисків у VIANOR EXPRESS

Підходить для штампованих виробів зі сталі або її сплавів. Дозволяє витягувати диск у потрібному напрямку на стані з притискними валами та роликами. Обертаючи, обладнання впливає на всі складові диска. Виправляє погнуті борти, надає їм первісних форм, усуває невеликі вм’ятини, розправляє, домагаючись осьового центрування.

Правка легкосплавних дисків для реставрації в VIANOR EXPRESS

Техніка здійснюється на верстаті, який обладнаний пресом з гідравлікою. Механізм діє лише локально, не піддаючи легкосплавний матеріал загальним силам при навантаженнях. Холодний метод деформації допомагає уникнути утворення тріщин, усуває вм’ятини. У разі значного деформування диска пошкоджене місце попередньо нагрівають. Діагностувати точність відновлення допомагає прилад із лазерним виміром за допомогою ручного мікрометра.

Комплексна реставрація литих дисків та ціна послуги 

Коли працюють комплексно, відновлюють не тільки втрачену геометричність пошкоджених дисків, але й їх дизайн. Ці передові методи декору передбачають:

  • порошкове фарбування – це отримання полімерних покриттів з високими захисними та декоративними властивостями; актуально для литих, сталевих, кованих дисків; завдяки чому на диску створюють міцне покриття, що відрізняється ідеальною рівністю та всілякими варіаціями дизайну – вся гама палітри RAL, переливчасті відтінки Candy, хамелеон або суперглянець, а також інші ексклюзивні ефекти;
  • дзеркальний метод полірування – це альтернатива класичному нанесенню хромування, що забезпечує металеву поверхню виражено стійким дзеркальним блиском з відбивним коефіцієнтом аж до 95%;
  • алмазний спосіб шліфування – це проточка верстатами з ЧПУ для повернення ризиків заводських якостей і гарантує поява кольорів з райдужними переливами; обробка обточуванням знімає шар товщиною до 0,01 мм, тому не впливає на геометричні та експлуатаційні параметри дисків.

Важливо! VIANOR EXPRESS попереджає, що якісна та за адекватними цінами реставрація дисків можлива лише у спеціалізованому сервісі. Фахівці рекомендують переконатися в наявності вузькопрофільного обладнання та сертифікатів.

Переваги реставрації дисків у ВІАНОР ЕКСПРЕС

Не вірите, що старі колеса набудуть свого первозданного вигляду? А дарма! «ШИНО-ДИСКО-РЕМОНТ» під силу реставрації дисків, включаючи титанові, які потребують повного циклу ремонтно-відновлювальних робіт. У компанії сучасна технічна база, що працює кваліфікований штат, надаються гарантії. Запишіться у сервіс на Позняках / Осокорках та особисто переконайтеся, що тут реанімують навіть безнадійні шини та диски.

Оберіть зручний для Вас номер

Выберете удобный для Вас номер

ПОДАРУНОК!

При заміні 4 шин чистка дисків та герметизація в подарунок!

Бронювання здійснюється за телефоном!

У зв'язку з тим, що відключається електрика та інтернет, можливість отримання заявок online не завжди можлива. Тимчасово прохання заявки здійснювати по телефону, щоб уникнути накладок.