Ремонт проколів

на Позняках / Осокорках

вул. Сортувальна 20

Записаться

Записуйтеся на зручний для Вас час що б не чекати в черзі.

Графік роботи

!!! АКЦІЯ !!!

При переобувці чотирьох коліс чистка дисків (30 грн./колесо) в Подарунок

Вартість послуг з ремонту проколів:

Тиск

У комплекс шиномонтажу 4 колес входить:
Під час демонтажу коліс співробітники шиномонтажу Vianor не несуть відповідальності за технічний стан шпильок, гайок, болтів Вашого автомобіля

Ремонт проколу включає наступний комплекс робіт:

Відновлення бортового кільця
Підготовка поверхонь

Підготовка пошкоджених поверхонь проводиться лише якісним професійним інструментом із ідеальним витримуванням технології роботи.

Не перегріваємо

Відсутній перегрів гуми у процесі обробки.

Технологія

Унікальна технологія посилення каркаса колеса, що дозволяє нам надавати довічну гарантію на місце ремонту.

RunFlat

Ремонт проколів у RunFlat

Випробування

Випробування на міцність кожного відремонтованого колеса є максимально допустимим заводом виробником тиском

В один захід

Одноетапна вулканізація (роботи не розбиваються на етапи (посилення заварювання тощо), а робляться в один захід, завдяки цьому ми отримуємо міцну монолітну боковину або протектор)

Дотримання тих. процесу

Ми не займаємося експрес ремонтом проколів, оскільки термохімічна реакція в гумі після вулканізації закінчується через 24 години. Ми дотримуємось правильного технологічного процесу.

Тип шини не впливає на вартість!

Запис на шиномонтаж

Можете вибрати зручну для Вас дату та час і ми будемо чекати Вас для проведення необхідних робіт з вашими колесами і не тільки.

Ремонт проколів в VIANOR EXPRESS

Пошкодження шини – прикра неприємність, яка може статися з кожним водієм внаслідок наїзду на гострі металеві предмети, каміння, бите скло, бордюри або частини трамвайних колій. Навіть дрібна пробоїна може призвести до витоку повітря і навіть до руйнування покришки у разі тривалої їзди та несвоєчасного звернення на шиномонтаж. Дрібні металеві деталі, що пробили колесо, але ті покришки, що залишилися в тілі, можуть довго не давати про себе знати, так як тиск у такому випадку знижується повільно, тому варто регулярно проводити візуальний огляд і в разі виявлення проблеми негайно звернутися до фахівців з шиномонтажу. Краще довірити ремонт проколів фахівцям та бути впевненим із герметичністю покришок.

Не менш небезпечний бічний прокол шини – гума в цьому місці тонша і вимагає більш делікатного ремонту. Їзда на шинах з низьким тиском також загрожує деформацією бокової сторони шини, що робить її більш сприйнятливою до проколів – достатньо проїхати краєм колеса по гострому краю бетонної дороги і напоротися на елементи, що виступають. Залежно від діаметра отвору, розташування та параметрів самої шини фахівці шиномонтажного центру використовують різні методики відновлення з використанням професійних інструментів та витратних матеріалів. У VIANOR EXPRESS на Позняках / Осокорках на ремонт проколу колеса ціна доступна всім автомобілістам, а якість інструменту та матеріалів забезпечує гарантію комфортної їзди на тривалий термін.

Перевірені рішення щодо ремонту проколів

Залежно від ступеня пошкодження шини майстра використовують найбільш підходящу технологію для кожного конкретного випадку. Ремонт проколу колеса при невеликому діаметрі отвору здійснюється із застосуванням спеціального джгута, виготовленого з армованої гуми. У разі більш серйозного пошкодження необхідно використовувати спеціальні гумові грибки або комбіновані латки. Грибки дозволяють усунути прокол діаметром до 15 мм та здатні повністю відновити експлуатаційні характеристики шини. Для ремонту проколу шини використовуються тільки якісні грибки від перевірених постачальників та застосовуються відповідно до призначення:

 • Класичні гумові грибки з самовулканізуючою внутрішньою поверхнею в основному застосовуються для ремонту камерних шин.
 • Грибки з покриттям, що вулканізується, не тільки на капелюшку, але і на ніжці, верхня частина якої заповнює собою прокол на безкамерних покришках.
 • Посилені грибки, призначені для вантажних шин, капелюшок яких доповнений текстильним кордом.

Перед ремонтом проколів майстер ретельно готує поверхню, якісно зачищає та знежирює. Кожне відремонтоване колесо проходить випробування на міцність відповідно до параметрів, вказаних заводом-виробником. Грамотно виконаний ремонт відповідно до технічних регламентів дозволяє надати гарантію на всі види ремонту та забезпечити автомобілісту тривалу і комфортну експлуатацію шин.

Якісний ремонт проколів у Києві

VIANOR EXPRESS на Сортувальній 20 пропонує автомобілістам широкий спектр послуг: шиномонтаж, балансування, ремонт покришок, реставрація дисків та відмінні поради від професіоналів з догляду за колесами. Досвідчені майстри завжди підкажуть найбільш прийнятний та оптимальний метод ремонту для кожного конкретного випадку. Для правильного догляду за деталями автомобіля важливо звернутися до відповідальних фахівців із низки причин:

 • Дотримання всіх технічних норм при ремонті шин;
 • Ремонт бічних проколів та порізів шин будь-якої складності;
 • Робота з якісними інструментами та витратними матеріалами від надійних постачальників;
 • Оптимальна ціна на ремонт проколу колеса;
 • Робота з шинами RunFlat;
 • Гарантія на виконані роботи;
 • Чісність та відкритість із клієнтом;
 • Допомога в придбанні та доставці покришок.

На сайті можна записатися на ремонт, обравши зручну дату та час. Зв’язатися зі спеціалістами також можна за телефоном або електронною поштою, вказаною на сайті.

Оберіть зручний для Вас номер

Выберете удобный для Вас номер

ПОДАРУНОК!

При заміні 4 шин чистка дисків та герметизація в подарунок!

Бронювання здійснюється за телефоном!

У зв'язку з тим, що відключається електрика та інтернет, можливість отримання заявок online не завжди можлива. Тимчасово прохання заявки здійснювати по телефону, щоб уникнути накладок.